Boys 9 COCA COLA CUP

Pulje A



Kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27073000 lø 27/07 08:00 lø 27/07 Nydalafältet 4 B9 Plj A Mariehem SK P10 Vit 2 Ferdig IFK Umeå Vit    
27073100 lø 27/07 08:00 lø 27/07 Nydalafältet 5 B9 Plj A Hörnsjö IF Ferdig IFK Umeå Blå    
27073200 lø 27/07 08:00 lø 27/07 Nydalafältet 6 B9 Plj A Gimonäs Umeå IF Ferdig Sandviks IK SIK svart    
27073101 lø 27/07 08:40 lø 27/07 Nydalafältet 5 B9 Plj A Gimonäs Umeå IF CSÅ Ferdig Ersboda SK    
27073103 lø 27/07 10:00 lø 27/07 Nydalafältet 5 B9 Plj A Sandviks IK SIK gul Ferdig IFK Umeå Blå    
27073203 lø 27/07 10:00 lø 27/07 Nydalafältet 6 B9 Plj A Hörnsjö IF Ferdig Mariehem SK P10 Vit 2    
27073303 lø 27/07 10:00 lø 27/07 Nydalafältet 7 B9 Plj A Mariehem SK P10 Vit 1 Ferdig Skellefteå FF    
27073104 lø 27/07 10:40 lø 27/07 Nydalafältet 5 B9 Plj A Gimonäs Umeå IF CSÅ Ferdig IFK Umeå Vit    
27073304 lø 27/07 10:40 lø 27/07 Nydalafältet 7 B9 Plj A Ersboda SK Ferdig Sandviks IK SIK svart    
27073006 lø 27/07 12:00 lø 27/07 Nydalafältet 4 B9 Plj A Gimonäs Umeå IF Ferdig Mariehem SK P10 Vit 1    
27073206 lø 27/07 12:00 lø 27/07 Nydalafältet 6 B9 Plj A BK Örnen Ferdig Mariehem SK P10 Grön    
27073007 lø 27/07 12:40 lø 27/07 Nydalafältet 4 B9 Plj A Skellefteå FF Ferdig Gimonäs Umeå IF CSÅ    
27073207 lø 27/07 12:40 lø 27/07 Nydalafältet 6 B9 Plj A Sandviks IK SIK svart Ferdig Mariehem SK P10 Vit 2    
27073108 lø 27/07 13:20 lø 27/07 Nydalafältet 5 B9 Plj A IFK Umeå Blå Ferdig Gimonäs Umeå IF    
27073308 lø 27/07 13:20 lø 27/07 Nydalafältet 7 B9 Plj A Mariehem SK P10 Vit 1 Ferdig Ersboda SK    
27073009 lø 27/07 14:00 lø 27/07 Nydalafältet 4 B9 Plj A BK Örnen Ferdig Sandviks IK SIK gul    
27073309 lø 27/07 14:00 lø 27/07 Nydalafältet 7 B9 Plj A Mariehem SK P10 Grön Ferdig Hörnsjö IF    
27073111 lø 27/07 15:20 lø 27/07 Nydalafältet 5 B9 Plj A Mariehem SK P10 Vit 2 Ferdig Gimonäs Umeå IF CSÅ    
27073211 lø 27/07 15:20 lø 27/07 Nydalafältet 6 B9 Plj A IFK Umeå Blå Ferdig Ersboda SK    
27073311 lø 27/07 15:20 lø 27/07 Nydalafältet 7 B9 Plj A Sandviks IK SIK svart Ferdig Skellefteå FF    
27073312 lø 27/07 16:00 lø 27/07 Nydalafältet 7 B9 Plj A IFK Umeå Vit Ferdig Mariehem SK P10 Grön    
27073213 lø 27/07 16:40 lø 27/07 Nydalafältet 6 B9 Plj A Hörnsjö IF Ferdig Sandviks IK SIK gul    
27073313 lø 27/07 16:40 lø 27/07 Nydalafältet 7 B9 Plj A BK Örnen Ferdig Gimonäs Umeå IF    
27073314 lø 27/07 17:20 lø 27/07 Nydalafältet 7 B9 Plj A IFK Umeå Blå Ferdig Mariehem SK P10 Vit 1    
27073016 lø 27/07 18:40 lø 27/07 Nydalafältet 4 B9 Plj A Skellefteå FF Ferdig IFK Umeå Vit    
27073116 lø 27/07 18:40 lø 27/07 Nydalafältet 5 B9 Plj A Hörnsjö IF Ferdig Gimonäs Umeå IF CSÅ    
27073216 lø 27/07 18:40 lø 27/07 Nydalafältet 6 B9 Plj A BK Örnen Ferdig Ersboda SK    
27073217 lø 27/07 19:20 lø 27/07 Nydalafältet 6 B9 Plj A Mariehem SK P10 Grön Ferdig Sandviks IK SIK gul    
28073102 sø 28/07 09:20 sø 28/07 Nydalafältet 5 B9 Plj A Hörnsjö IF Ferdig Gimonäs Umeå IF    
28073202 sø 28/07 09:20 sø 28/07 Nydalafältet 6 B9 Plj A Sandviks IK SIK gul Ferdig Mariehem SK P10 Vit 2    
28073003 sø 28/07 10:00 sø 28/07 Nydalafältet 4 B9 Plj A Ersboda SK Ferdig Mariehem SK P10 Grön    
28073103 sø 28/07 10:00 sø 28/07 Nydalafältet 5 B9 Plj A IFK Umeå Vit Ferdig BK Örnen    
28073204 sø 28/07 10:40 sø 28/07 Nydalafältet 6 B9 Plj A Skellefteå FF Ferdig IFK Umeå Blå    
28073205 sø 28/07 11:20 sø 28/07 Nydalafältet 6 B9 Plj A Mariehem SK P10 Vit 1 Ferdig Sandviks IK SIK svart    
28073007 sø 28/07 12:40 sø 28/07 Nydalafältet 4 B9 Plj A Gimonäs Umeå IF Ferdig Mariehem SK P10 Grön    
28073207 sø 28/07 12:40 sø 28/07 Nydalafältet 6 B9 Plj A Sandviks IK SIK gul Ferdig Gimonäs Umeå IF CSÅ    
28073008 sø 28/07 13:20 sø 28/07 Nydalafältet 4 B9 Plj A Sandviks IK SIK svart Ferdig IFK Umeå Vit    
28073208 sø 28/07 13:20 sø 28/07 Nydalafältet 6 B9 Plj A Mariehem SK P10 Vit 1 Ferdig BK Örnen    
28073009 sø 28/07 14:00 sø 28/07 Nydalafältet 4 B9 Plj A Mariehem SK P10 Vit 2 Ferdig Skellefteå FF