Mariehem SK

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
25071900 to 25/07 10:00 to 25/07 Umeå Energi Arena Sol G15 Grp A Mariehem SK F 15 0 - 0 Njurunda IK    
25072900 to 25/07 10:00 to 25/07 Nydalafältet 3 B12 Grp G Gimonäs Umeå IF 0 - 1 Mariehem SK P07 svart    
25072001 to 25/07 11:00 to 25/07 Vildmannavallen 1 B14 Grp C Mariehem SK P05 Vit 2 - 1 Domsjö IF 1    
25073300 to 25/07 11:15 to 25/07 Nydalafältet 7 B11 Grp A IFK Umeå Vit Färdig Mariehem SK P08 2    
25072901 to 25/07 11:25 to 25/07 Nydalafältet 3 B12 Grp D Svartviks IF 2 1 - 1 Mariehem SK P07 Grön    
25073401 to 25/07 12:00 to 25/07 Nydalafältet 8 G11 Grp B Mariehem SK F08 Färdig FC Norrsken    
25073602 to 25/07 12:00 to 25/07 Nydalafältet 10 B10 Grp B Mariehem SK P09 Grön 2 Färdig Alviks IK 2    
25072702 to 25/07 12:00 to 25/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) G12 Grp D Alviks IK 1 - 2 Mariehem SK MSK F07    
25073302 to 25/07 12:45 to 25/07 Nydalafältet 7 B10 Grp A Mariehem SK P09 Vit Färdig Alviks IK 1    
25072704 to 25/07 13:30 to 25/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) B12 Grp C Alviks IK 0 - 4 Mariehem SK P07 vit    
25072004 to 25/07 13:55 to 25/07 Vildmannavallen 1 B16 Grp C Mariehem SK 0 - 0 Bergnäset AIK    
25070105 to 25/07 14:50 to 25/07 MSK Arena B14 Grp B Mariehem SK Grön 0 - 3 IFK Kalix    
25073605 to 25/07 15:00 to 25/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Vasa IFK Färdig Mariehem SK P09 Grön 1    
25073607 to 25/07 16:30 to 25/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A Mariehem SK Färdig Sundom IF    
25070107 to 25/07 16:40 to 25/07 MSK Arena B14 Grp C Alnö IF 1 3 - 0 Mariehem SK P05 Vit    
25070108 to 25/07 17:35 to 25/07 MSK Arena B16 Grp C Rana FK 2 - 1 Mariehem SK    
26073300 fr 26/07 08:00 fr 26/07 Nydalafältet 7 B10 Grp A Malax IF P09 Gul Färdig Mariehem SK P09 Vit    
26071900 fr 26/07 08:00 fr 26/07 Umeå Energi Arena Sol G17 Grp A Unbyns IF 3 - 1 Mariehem SK    
26072900 fr 26/07 08:00 fr 26/07 Nydalafältet 3 B11 Grp B BK-48 Färdig Mariehem SK P08 1    
26072701 fr 26/07 08:45 fr 26/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) B12 Grp D Mariehem SK P07 Grön 2 - 0 Sunderby SK    
26072902 fr 26/07 09:30 fr 26/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Mariehem SK Färdig Gimonäs Ume...em/Sofiehem    
26073503 fr 26/07 10:15 fr 26/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Mariehem SK P09 Grön 1 Färdig Ersboda SK    
26072703 fr 26/07 10:15 fr 26/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) B12 Grp C Mariehem SK P07 vit 0 - 1 Norrvalla FF    
26071903 fr 26/07 10:45 fr 26/07 Umeå Energi Arena Sol B14 Grp B Mariehem SK Grön 0 - 2 Sund IF    
26073504 fr 26/07 11:00 fr 26/07 Nydalafältet 9 B10 Grp B Malax IF P09 Blå Färdig Mariehem SK P09 Grön 2    
26071904 fr 26/07 11:40 fr 26/07 Umeå Energi Arena Sol G15 Grp A Rana FK 0 - 0 Mariehem SK F 15    
26073305 fr 26/07 11:45 fr 26/07 Nydalafältet 7 B11 Grp B IFK Umeå Blå Färdig Mariehem SK P08 1    
26072705 fr 26/07 11:45 fr 26/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) G11 Grp B Kattem IL FK Wolfs Färdig Mariehem SK F08    
26072600 fr 26/07 12:30 fr 26/07 Ersängsskolans konstgräs Senior Grp A Mariehem SK 1 - 3 Käke Bra KK    
26072906 fr 26/07 12:30 fr 26/07 Nydalafältet 3 G12 Grp D Pallokissat Black 0 - 0 Mariehem SK MSK F07    
26073306 fr 26/07 12:30 fr 26/07 Nydalafältet 7 B11 Grp A Mariehem SK P08 2 Färdig BK Örnen 2    
26073307 fr 26/07 13:15 fr 26/07 Nydalafältet 7 B12 Grp G Mariehem SK P07 svart 2 - 2 Domsjö IF 1    
26071906 fr 26/07 13:30 fr 26/07 Umeå Energi Arena Sol B16 Grp C Mariehem SK 1 - 1 Bergnäset AIK    
26073608 fr 26/07 14:00 fr 26/07 Nydalafältet 10 B12 Grp D Morön BK 2 - 0 Mariehem SK P07 Grön    
26072909 fr 26/07 14:45 fr 26/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Mariehem SK Färdig Gimonäs Umeå IF    
26072810 fr 26/07 15:30 fr 26/07 Nydalafältet 2 G11 Grp B Mariehem SK F08 Färdig Hörnsjö IF    
26073511 fr 26/07 16:15 fr 26/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Mariehem SK P08 2 Färdig Bergnäset AIK P08    
26073311 fr 26/07 16:15 fr 26/07 Nydalafältet 7 B10 Grp A Mariehem SK P09 Vit Färdig Vasa IFK    
26073512 fr 26/07 17:00 fr 26/07 Nydalafältet 9 B10 Grp B Mariehem SK P09 Grön 2 Färdig Täfteå IK    
26072812 fr 26/07 17:00 fr 26/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Gimonäs Ume...ebogård P10 Färdig Mariehem SK P09 Grön 1    
26072712 fr 26/07 17:00 fr 26/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) B12 Grp C Mariehem SK P07 vit 0 - 1 Röbäcks IF A    
26070110 fr 26/07 17:10 fr 26/07 MSK Arena B14 Grp B Domsjö IF 2 0 - 2 Mariehem SK Grön    
26071910 fr 26/07 17:10 fr 26/07 Umeå Energi Arena Sol B16 Grp C Rana FK 0 - 1 Mariehem SK    
26072713 fr 26/07 17:45 fr 26/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) G12 Grp D Mariehem SK MSK F07 0 - 1 Alnö IF    
26072608 fr 26/07 17:50 fr 26/07 Ersängsskolans konstgräs Senior Grp A Team TG FF 7 - 2 Mariehem SK    
26072011 fr 26/07 18:05 fr 26/07 Vildmannavallen 1 G17 Grp A Mariehem SK 1 - 0 Tverrelvdalen IL    
26071912 fr 26/07 19:00 fr 26/07 Umeå Energi Arena Sol G15 Grp A Sunderby SK 2 - 0 Mariehem SK F 15    
26072915 fr 26/07 19:15 fr 26/07 Nydalafältet 3 B12 Grp G Piteå IF 1 0 - 3 Mariehem SK P07 svart    
26072815 fr 26/07 19:15 fr 26/07 Nydalafältet 2 B11 Grp B Mariehem SK P08 1 Färdig Vasa IFK Blue    
27072000 lö 27/07 08:00 lö 27/07 Vildmannavallen 1 B14 Grp C Mariehem SK P05 Vit 4 - 1 Sandåkerns SK P 05    
27073300 lö 27/07 08:00 lö 27/07 Nydalafältet 7 G9 Grp A Mariehem SK 1 Färdig Gimonäs Ume...ebo F10 C/D    
27073000 lö 27/07 08:00 lö 27/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Mariehem SK P10 Vit 2 Färdig IFK Umeå Vit    
27073600 lö 27/07 08:00 lö 27/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Mariehem SK P09 Grön 1 Färdig Malax IF P09 Gul    
27073400 lö 27/07 08:00 lö 27/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Hörnsjö IF Färdig Mariehem SK P09 Vit    
27073301 lö 27/07 08:40 lö 27/07 Nydalafältet 7 B8 Grp A Mariehem SK p11 vit Färdig TegSödra Um...F Blå lag 2    
27073001 lö 27/07 08:40 lö 27/07 Nydalafältet 4 B8 Grp A Mariehem SK P11 Grön Färdig Ersboda SK    
27073601 lö 27/07 08:45 lö 27/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A Solf IK Färdig Mariehem SK    
27072001 lö 27/07 08:55 lö 27/07 Vildmannavallen 1 G17 Grp A Mariehem SK 1 - 0 Ersmarks IK    
27073002 lö 27/07 09:20 lö 27/07 Nydalafältet 4 G8 Grp A Röbäcks IF Färdig Mariehem SK    
27073502 lö 27/07 09:30 lö 27/07 Nydalafältet 9 B12 Slutspel A 1/8 Final Svartviks IF 2 4 - 2 Mariehem SK P07 svart    
27073402 lö 27/07 09:30 lö 27/07 Nydalafältet 8 B12 Slutspel B 1/8 Final Mariehem SK P07 vit 2 - 4 Lira BK Gul    
27073602 lö 27/07 09:30 lö 27/07 Nydalafältet 10 B12 Slutspel B 1/8 Final Mariehem SK P07 Grön 4 - 2 Gimonäs Umeå IF    
27073303 lö 27/07 10:00 lö 27/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A Mariehem SK P10 Vit 1 Färdig Skellefteå FF    
27073203 lö 27/07 10:00 lö 27/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Hörnsjö IF Färdig Mariehem SK P10 Vit 2    
27072703 lö 27/07 10:25 lö 27/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) Para Grp A Mariehem SK 2 2 - 2 Mariehem SK mix    
27072703 lö 27/07 10:25 lö 27/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) Para Grp A Mariehem SK 2 2 - 2 Mariehem SK mix    
27073004 lö 27/07 10:40 lö 27/07 Nydalafältet 4 B8 Grp A Mariehem SK P11 Grön Färdig Täfteå IK    
27072704 lö 27/07 11:15 lö 27/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) Para Grp A Mariehem SK mix 4 - 1 Skellefteå Parasport    
27073105 lö 27/07 11:20 lö 27/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Mariehem SK 2 Färdig Gimonäs Ume...ebo F10 A/B    
27073205 lö 27/07 11:20 lö 27/07 Nydalafältet 6 B8 Grp A TegSödra Um...F Blå Lag 1 Färdig Mariehem SK p11 vit    
27072003 lö 27/07 11:50 lö 27/07 Vildmannavallen 1 B14 Grp C Åga IL 6 - 1 Mariehem SK P05 Vit    
27073306 lö 27/07 12:00 lö 27/07 Nydalafältet 7 G8 Grp A Mariehem SK Färdig Hörnsjö IF    
27073006 lö 27/07 12:00 lö 27/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Gimonäs Umeå IF Färdig Mariehem SK P10 Vit 1    
27073206 lö 27/07 12:00 lö 27/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A BK Örnen Färdig Mariehem SK P10 Grön    
27072805 lö 27/07 12:05 lö 27/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Mariehem SK P09 Vit Färdig Ersboda SK    
27070102 lö 27/07 12:10 lö 27/07 MSK Arena B14 Slutspel B 1/4 Final Mariehem SK Grön 2 - 0 Lira BK    
27073107 lö 27/07 12:40 lö 27/07 Nydalafältet 5 B8 Grp A Tegs Södra ...F Vit lag 1 Färdig Mariehem SK P11 Grön    
27073207 lö 27/07 12:40 lö 27/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Sandviks IK SIK svart Färdig Mariehem SK P10 Vit 2    
27073606 lö 27/07 12:50 lö 27/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A Alviks IK Färdig Mariehem SK    
27073208 lö 27/07 13:20 lö 27/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A IFK Umeå Färdig Mariehem SK 2    
27073308 lö 27/07 13:20 lö 27/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A Mariehem SK P10 Vit 1 Färdig Ersboda SK    
27072707 lö 27/07 13:35 lö 27/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) Para Grp A Skellefteå Parasport 3 - 5 Mariehem SK 2    
27073309 lö 27/07 14:00 lö 27/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A Mariehem SK P10 Grön Färdig Hörnsjö IF    
27070104 lö 27/07 14:20 lö 27/07 MSK Arena G17 Grp A Umeå Södra DFF 0 - 0 Mariehem SK    
27072708 lö 27/07 14:20 lö 27/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) G11 Grp B IFK Umeå Färdig Mariehem SK F08    
27073408 lö 27/07 14:25 lö 27/07 Nydalafältet 8 B11 Grp B BK Örnen 1 Färdig Mariehem SK P08 1    
27073010 lö 27/07 14:40 lö 27/07 Nydalafältet 4 B8 Grp A Alviks IK Färdig Mariehem SK p11 vit    
27073508 lö 27/07 14:40 lö 27/07 Nydalafältet 9 B10 Grp B Teg Södra Umeå IF 1 Färdig Mariehem SK P09 Grön 2    
27073310 lö 27/07 14:40 lö 27/07 Nydalafältet 7 G8 Grp A Mariehem SK Färdig IFK Umeå    
27072808 lö 27/07 14:45 lö 27/07 Nydalafältet 2 B11 Grp A Gimonäs Umeå IF B/C Färdig Mariehem SK P08 2    
27072709 lö 27/07 15:05 lö 27/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) Para Slutspel A Final Mariehem SK mix 1 - 0 Mariehem SK 2    
27072709 lö 27/07 15:05 lö 27/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) Para Slutspel A Final Mariehem SK mix 1 - 0 Mariehem SK 2    
27073111 lö 27/07 15:20 lö 27/07 Nydalafältet 5 B9 Grp A Mariehem SK P10 Vit 2 Färdig Gimonäs Umeå IF CSÅ    
27073011 lö 27/07 15:20 lö 27/07 Nydalafältet 4 G9 Grp A Mariehem SK 2 Färdig Gimonäs Ume...UIF CSÅ F10    
27073509 lö 27/07 15:25 lö 27/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Mariehem SK P09 Grön 1 Färdig Alviks IK 1    
27073312 lö 27/07 16:00 lö 27/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A IFK Umeå Vit Färdig Mariehem SK P10 Grön    
27073112 lö 27/07 16:00 lö 27/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Mariehem SK 1 Färdig Teg Södra Umeå IF 1    
27073410 lö 27/07 16:00 lö 27/07 Nydalafältet 8 B12 Slutspel B 1/4 Final Mariehem SK P07 Grön 1 - 0 P TegSödra Umeå IF    
27073113 lö 27/07 16:40 lö 27/07 Nydalafältet 5 B8 Grp A Tegs Södra ...F Vit lag 2 Färdig Mariehem SK P11 Grön    
27072711 lö 27/07 16:45 lö 27/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) G12 Slutspel A 1/8 Final Mariehem SK MSK F07 1 - 0 Gammelstads IF 1    
27070106 lö 27/07 17:00 lö 27/07 MSK Arena B16 Slutspel B Semifinal Mariehem SK 1 - 0 IFK Umeå/Ersmarks IK    
27073314 lö 27/07 17:20 lö 27/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A IFK Umeå Blå Färdig Mariehem SK P10 Vit 1    
27073014 lö 27/07 17:20 lö 27/07 Nydalafältet 4 G8 Grp A Röbäcks IF Färdig Mariehem SK    
27073115 lö 27/07 18:00 lö 27/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Mariehem SK 1 Färdig Hörnsjö IF    
27073413 lö 27/07 18:25 lö 27/07 Nydalafältet 8 B11 Grp B Gammelstads IF Färdig Mariehem SK P08 1    
27072604 lö 27/07 18:35 lö 27/07 Ersängsskolans konstgräs Senior Slutspel B Final Mariehem SK 0 - 3 W BK Framåtpass    
27073316 lö 27/07 18:40 lö 27/07 Nydalafältet 7 B8 Grp A Mariehem SK p11 vit Färdig Täfteå IK    
27073614 lö 27/07 19:00 lö 27/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Mariehem SK P08 2 Färdig Alnö IF    
27073217 lö 27/07 19:20 lö 27/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Mariehem SK P10 Grön Färdig Sandviks IK SIK gul    
27072010 lö 27/07 19:30 lö 27/07 Vildmannavallen 1 B14 Slutspel B Semifinal Alnö IF 2 0 - 1 P Mariehem SK Grön    
27073615 lö 27/07 19:45 lö 27/07 Nydalafältet 10 B10 Grp B Mariehem SK P09 Grön 2 Färdig Sundom IF    
27073415 lö 27/07 19:55 lö 27/07 Nydalafältet 8 G11 Grp B Mariehem SK F08 Färdig Sundom IF    
27073218 lö 27/07 20:00 lö 27/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Teg Södra Umeå IF 2 Färdig Mariehem SK 2    
27070109 lö 27/07 20:15 lö 27/07 MSK Arena B14 Slutspel B Semifinal Mariehem SK P05 Vit 3 - 4 P Alnö IF 1    
27072716 lö 27/07 21:00 lö 27/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) G12 Slutspel A 1/4 Final Teg Södra Umeå IF Vit 0 - 1 Mariehem SK MSK F07    
28073200 sö 28/07 08:00 sö 28/07 Nydalafältet 6 B8 Grp A Mariehem SK P11 Grön Färdig TegSödra Um...F Blå Lag 1    
28073400 sö 28/07 08:00 sö 28/07 Nydalafältet 8 G12 Slutspel A Semifinal Mariehem SK MSK F07 0 - 1 IK Myran    
28073201 sö 28/07 08:40 sö 28/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A IFK Umeå Färdig Mariehem SK 1    
28072701 sö 28/07 08:55 sö 28/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) B12 Slutspel B Semifinal Röbäcks IF 3 - 2 P Mariehem SK P07 Grön    
28073501 sö 28/07 08:55 sö 28/07 Nydalafältet 9 B11 Grp B Mariehem SK P08 1 Färdig Umedalens IF 2    
28070101 sö 28/07 09:05 sö 28/07 MSK Arena G17 Slutspel A Semifinal Mariehem SK 2 - 0 Unbyns IF    
28073202 sö 28/07 09:20 sö 28/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Sandviks IK SIK gul Färdig Mariehem SK P10 Vit 2    
28072802 sö 28/07 09:40 sö 28/07 Nydalafältet 2 B11 Grp A Vasa IFK White Färdig Mariehem SK P08 2    
28073003 sö 28/07 10:00 sö 28/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Ersboda SK Färdig Mariehem SK P10 Grön    
28072803 sö 28/07 10:25 sö 28/07 Nydalafältet 2 G11 Grp B Mariehem SK F08 Färdig BK-48    
28073503 sö 28/07 10:25 sö 28/07 Nydalafältet 9 G10 Grp A Sandåkerns SK 09 Färdig Mariehem SK    
28073104 sö 28/07 10:40 sö 28/07 Nydalafältet 5 G8 Grp A Mariehem SK Färdig Hörnsjö IF    
28072904 sö 28/07 11:10 sö 28/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Hörnsjö IF Färdig Mariehem SK P09 Grön 1    
28072804 sö 28/07 11:10 sö 28/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Teg Södra Umeå IF 2 Färdig Mariehem SK P09 Vit    
28070103 sö 28/07 11:15 sö 28/07 MSK Arena B16 Slutspel B Final Mariehem SK 0 - 2 WFA    
28073105 sö 28/07 11:20 sö 28/07 Nydalafältet 5 B8 Grp A Mariehem SK p11 vit Färdig Tegs Södra ...F Vit lag 1    
28073205 sö 28/07 11:20 sö 28/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Mariehem SK P10 Vit 1 Färdig Sandviks IK SIK svart    
28073304 sö 28/07 11:20 sö 28/07 Nydalafältet 7 B10 Grp B Mariehem SK P09 Grön 2 Färdig Gammelstads IF    
28073005 sö 28/07 11:20 sö 28/07 Nydalafältet 4 G9 Grp A Mariehem SK 2 Färdig Hörnsjö IF    
28073106 sö 28/07 12:00 sö 28/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Mariehem SK 1 Färdig Gimonäs Ume...ebo F10 A/B    
28072004 sö 28/07 12:20 sö 28/07 Vildmannavallen 1 B14 Slutspel B Final Alnö IF 1 1 - 2 P Mariehem SK Grön    
28070104 sö 28/07 12:30 sö 28/07 MSK Arena G15 Slutspel B Final Mariehem SK F 15 0 - 1 P Rana FK    
28073007 sö 28/07 12:40 sö 28/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Gimonäs Umeå IF Färdig Mariehem SK P10 Grön    
28073208 sö 28/07 13:20 sö 28/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Mariehem SK P10 Vit 1 Färdig BK Örnen    
28072807 sö 28/07 13:35 sö 28/07 Nydalafältet 2 G12 Slutspel A Bronsmatch Pallokissat White 1 - 0 P Mariehem SK MSK F07    
28073209 sö 28/07 14:00 sö 28/07 Nydalafältet 6 B8 Grp A Tegs Södra ...F Vit lag 2 Färdig Mariehem SK p11 vit    
28073109 sö 28/07 14:00 sö 28/07 Nydalafältet 5 G8 Grp A Mariehem SK Färdig IFK Umeå    
28073009 sö 28/07 14:00 sö 28/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Mariehem SK P10 Vit 2 Färdig Skellefteå FF    
28071906 sö 28/07 14:30 sö 28/07 Umeå Energi Arena Sol G17 Slutspel A Final Umeå Södra DFF 2 - 1 Mariehem SK    
28073010 sö 28/07 14:40 sö 28/07 Nydalafältet 4 G9 Grp A Gimonäs Ume...ebo F10 C/D Färdig Mariehem SK 2    
28073110 sö 28/07 14:40 sö 28/07 Nydalafältet 5 B8 Grp A TegSödra Um...F Blå lag 2 Färdig Mariehem SK P11 Grön    
28073011 sö 28/07 15:20 sö 28/07 Nydalafältet 4 G9 Grp A Mariehem SK 1 Färdig FC Sport-j T10