Boys 10

Grupp B




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag    
25073400 to 25/07 10:00 to 25/07 Nydalafältet 8 Gimonäs Umeå IF Sjöfru Färdig IFK Umeå    
25073602 to 25/07 12:00 to 25/07 Nydalafältet 10 Mariehem SK P09 Grön 2 Färdig Alviks IK 2    
25073403 to 25/07 14:00 to 25/07 Nydalafältet 8 Malax IF P09 Blå Färdig Gammelstads IF    
25072904 to 25/07 14:10 to 25/07 Nydalafältet 3 Sundom IF Färdig Teg Södra Umeå IF 1    
26073400 fr 26/07 08:00 fr 26/07 Nydalafältet 8 IFK Umeå Färdig Gammelstads IF    
26073504 fr 26/07 11:00 fr 26/07 Nydalafältet 9 Malax IF P09 Blå Färdig Mariehem SK P09 Grön 2    
26073505 fr 26/07 11:45 fr 26/07 Nydalafältet 9 Sundom IF Färdig Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
26073405 fr 26/07 11:45 fr 26/07 Nydalafältet 8 Alviks IK 2 Färdig IFK Umeå    
26073506 fr 26/07 12:30 fr 26/07 Nydalafältet 9 Teg Södra Umeå IF 1 Färdig Täfteå IK    
26073612 fr 26/07 17:00 fr 26/07 Nydalafältet 10 Sundom IF Färdig Alviks IK 2    
26073412 fr 26/07 17:00 fr 26/07 Nydalafältet 8 Gammelstads IF Färdig Teg Södra Umeå IF 1    
26073512 fr 26/07 17:00 fr 26/07 Nydalafältet 9 Mariehem SK P09 Grön 2 Färdig Täfteå IK    
26072913 fr 26/07 17:45 fr 26/07 Nydalafältet 3 Malax IF P09 Blå Färdig Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
27072901 lö 27/07 08:45 lö 27/07 Nydalafältet 3 Täfteå IK Färdig Gammelstads IF    
27072906 lö 27/07 13:00 lö 27/07 Nydalafältet 3 Alviks IK 2 Färdig Malax IF P09 Blå    
27073506 lö 27/07 13:10 lö 27/07 Nydalafältet 9 Sundom IF Färdig IFK Umeå    
27073507 lö 27/07 13:55 lö 27/07 Nydalafältet 9 Gammelstads IF Färdig Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
27073508 lö 27/07 14:40 lö 27/07 Nydalafältet 9 Teg Södra Umeå IF 1 Färdig Mariehem SK P09 Grön 2    
27073611 lö 27/07 16:45 lö 27/07 Nydalafältet 10 IFK Umeå Färdig Täfteå IK    
27073412 lö 27/07 17:40 lö 27/07 Nydalafältet 8 Alviks IK 2 Färdig Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
27073513 lö 27/07 18:45 lö 27/07 Nydalafältet 9 Teg Södra Umeå IF 1 Färdig Malax IF P09 Blå    
27073615 lö 27/07 19:45 lö 27/07 Nydalafältet 10 Mariehem SK P09 Grön 2 Färdig Sundom IF    
28072801 sö 28/07 08:55 sö 28/07 Nydalafältet 2 Täfteå IK Färdig Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
28073604 sö 28/07 11:10 sö 28/07 Nydalafältet 10 Malax IF P09 Blå Färdig IFK Umeå    
28073504 sö 28/07 11:10 sö 28/07 Nydalafältet 9 Alviks IK 2 Färdig Teg Södra Umeå IF 1    
28073304 sö 28/07 11:20 sö 28/07 Nydalafältet 7 Mariehem SK P09 Grön 2 Färdig Gammelstads IF    
28072806 sö 28/07 12:50 sö 28/07 Nydalafältet 2 Täfteå IK Färdig Sundom IF