Dette er resultater fra Umeå Fotbollsfestival 2019. Se de siste resultatene fra Umeå Fotbollsfestival 2020 her.

Girls 10

Pulje A



Kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
25072800 to 25/07 10:00 to 25/07 Nydalafältet 2 G10 Plj A IFK Umeå Ferdig Ersboda Sk    
25072801 to 25/07 11:00 to 25/07 Nydalafältet 2 G10 Plj A Sandåkerns SK 09 Ferdig Gimonäs Ume...em/Sofiehem    
25073304 to 25/07 14:15 to 25/07 Nydalafältet 7 G10 Plj A Alviks IK Ferdig Gimonäs Umeå IF    
25073604 to 25/07 14:15 to 25/07 Nydalafältet 10 G10 Plj A FC Sport Ferdig Teg Södra Umeå FF    
25072905 to 25/07 14:55 to 25/07 Nydalafältet 3 G10 Plj A Iskmo-Jungsund Bollklubb Ferdig Solf IK    
25073607 to 25/07 16:30 to 25/07 Nydalafältet 10 G10 Plj A Mariehem SK Ferdig Sundom IF    
26072902 fr 26/07 09:30 fr 26/07 Nydalafältet 3 G10 Plj A Mariehem SK Ferdig Gimonäs Ume...em/Sofiehem    
26073502 fr 26/07 09:30 fr 26/07 Nydalafältet 9 G10 Plj A Gimonäs Umeå IF Ferdig FC Sport    
26073403 fr 26/07 10:15 fr 26/07 Nydalafältet 8 G10 Plj A IFK Umeå Ferdig Sundom IF    
26073603 fr 26/07 10:15 fr 26/07 Nydalafältet 10 G10 Plj A Sandåkerns SK 09 Ferdig Solf IK    
26072904 fr 26/07 11:00 fr 26/07 Nydalafältet 3 G10 Plj A Alviks IK Ferdig Ersboda Sk    
26073304 fr 26/07 11:00 fr 26/07 Nydalafältet 7 G10 Plj A Teg Södra Umeå FF Ferdig Iskmo-Jungsund Bollklubb    
26072909 fr 26/07 14:45 fr 26/07 Nydalafältet 3 G10 Plj A Mariehem SK Ferdig Gimonäs Umeå IF    
26073309 fr 26/07 14:45 fr 26/07 Nydalafältet 7 G10 Plj A Sundom IF Ferdig Sandåkerns SK 09    
26073409 fr 26/07 14:45 fr 26/07 Nydalafältet 8 G10 Plj A FC Sport Ferdig Ersboda Sk    
26073509 fr 26/07 14:45 fr 26/07 Nydalafältet 9 G10 Plj A Gimonäs Ume...em/Sofiehem Ferdig Alviks IK    
26073609 fr 26/07 14:45 fr 26/07 Nydalafältet 10 G10 Plj A Iskmo-Jungsund Bollklubb Ferdig IFK Umeå    
26073312 fr 26/07 17:00 fr 26/07 Nydalafältet 7 G10 Plj A Teg Södra Umeå FF Ferdig Solf IK    
27072900 lø 27/07 08:00 lø 27/07 Nydalafältet 3 G10 Plj A Sundom IF Ferdig Teg Södra Umeå FF    
27072801 lø 27/07 08:45 lø 27/07 Nydalafältet 2 G10 Plj A IFK Umeå Ferdig Alviks IK    
27073501 lø 27/07 08:45 lø 27/07 Nydalafältet 9 G10 Plj A Sandåkerns SK 09 Ferdig FC Sport    
27073601 lø 27/07 08:45 lø 27/07 Nydalafältet 10 G10 Plj A Solf IK Ferdig Mariehem SK    
27072905 lø 27/07 12:15 lø 27/07 Nydalafältet 3 G10 Plj A Gimonäs Umeå IF Ferdig Iskmo-Jungsund Bollklubb    
27073406 lø 27/07 12:50 lø 27/07 Nydalafältet 8 G10 Plj A Sundom IF Ferdig FC Sport    
27073606 lø 27/07 12:50 lø 27/07 Nydalafältet 10 G10 Plj A Alviks IK Ferdig Mariehem SK    
27073409 lø 27/07 15:15 lø 27/07 Nydalafältet 8 G10 Plj A Gimonäs Ume...em/Sofiehem Ferdig Ersboda Sk    
27072910 lø 27/07 16:10 lø 27/07 Nydalafältet 3 G10 Plj A Sandåkerns SK 09 Ferdig Iskmo-Jungsund Bollklubb    
27073511 lø 27/07 17:05 lø 27/07 Nydalafältet 9 G10 Plj A IFK Umeå Ferdig Gimonäs Umeå IF    
27073612 lø 27/07 17:30 lø 27/07 Nydalafältet 10 G10 Plj A Alviks IK Ferdig FC Sport    
27072814 lø 27/07 19:30 lø 27/07 Nydalafältet 2 G10 Plj A Solf IK Ferdig Gimonäs Ume...em/Sofiehem    
27073514 lø 27/07 19:30 lø 27/07 Nydalafältet 9 G10 Plj A Ersboda Sk Ferdig Teg Södra Umeå FF    
28072903 sø 28/07 10:25 sø 28/07 Nydalafältet 3 G10 Plj A Teg Södra Umeå FF Ferdig Gimonäs Ume...em/Sofiehem    
28073503 sø 28/07 10:25 sø 28/07 Nydalafältet 9 G10 Plj A Sandåkerns SK 09 Ferdig Mariehem SK    
28073603 sø 28/07 10:25 sø 28/07 Nydalafältet 10 G10 Plj A IFK Umeå Ferdig Solf IK    
28073404 sø 28/07 11:10 sø 28/07 Nydalafältet 8 G10 Plj A Ersboda Sk Ferdig Iskmo-Jungsund Bollklubb    
28072704 sø 28/07 11:20 sø 28/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) G10 Plj A Sundom IF Ferdig Gimonäs Umeå IF